لطفا این موضوع را به اشتراک بگذارید

فریت بار به آلمان

آشنایی با فریت بار به آلمان و نکاتی که در مورد فریت بار به آلمان باید به آنها توجه داشته باشید را در این مقاله برای شما بصورت کامل جمع آوری کرده ایم.

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال بزرگترین کشور اروپای مرکزی و پرجمعیتترین کشور در اتحاد ی اروپاست. آلمان از شمال با دانمارک، از سمت شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از سمت غرب با لوکزامبورگ، فرانسه، بلژیک و هلند مرز مشترک دارد. آلمان از شانزده ایالت تشکیل شده است. آلمان یکی از تاثیرگذارترین کشورها در فرهنگ اروپایی و یکی از قدرتهای جهانی در اقتصاد است که در سراسر دنیا بخاطر مهندسی دقیق و کیفیت باالی محصولات صنعتی اش مشهور است.

شهر هامبورگ به عنوان یک شهر ایالتی آلمان شناخته می شود و یکی از 61 ایالت آلمان می باشد و بندر هامبورگ در جنوب شبه جزیره یوتالند واقع شده است .این شهر در شمال اسکاندیناوی و در غرب دریای شمال و در شرق دریای بالتیک واقع شده است.هامبورگ روی رود البه که از تقاطع دو رود آلستر و بیله تشکیل می شود واقع شده است. هامبورگ آب و هوایی بسیار ملس دارد و تحت تاثیر آب و هوای اقیانوسی ، اطلس قرار دارد. هامبورگ یکی از شهر های شمالی آلمان می باشد.

فریت بار به آلمان


فرودگاه بین المللی آلمان در شهر هامبورگ
فرودگاه هامبورگ یک فرودگاه همگانی مسافربری است که از نظر بزرگی دومین فرودگاه بزرگ آلمان است این فرودگاه در 61 کیلومتری از شمال مرکز شهر هانبورگ واقع شده است. بر اساس آماری که در سال 4162 منتشر شد این فرودگاه به عنوان پنجمین فرودگاه شلوغ تجاری آلمان شناخته شده است. و تعداد 62114111 مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند .و چیزی در حدود 678151 پرواز از این فرودگاه بلند شده است

آلمان به دلیل مرکزیت در اروپا، قطب حمل و نقل اروپا به حساب میآید. این کشور دارای بازار اجتماعی اقتصادی با موجودی سرمایه بزرگ، نیروی کار مجرب، سطح پایین فساد، و سطح باال از نوآوری است. آلمان بزرگترین اقتصاد ملی در اروپاست و هم چنین جزو چهار تولید کننده بزرگ در سال 4111 می باشد.

بیشترین تعداد مهاجران را شهرهای هامبورگ، هسن، برلین و بادن-وورتمبرگ دارا می باشد. آلمان دارای حمل و نقل متراکم و شبکهای مدرن است و در شبکه بزرگراهی و اتوبانی از نظر مقدار و طول رتبه سوم در جهان را داراست. کشور آلمان با توجه به امکانات و تسهیالتی که برای مهاجرین فراهم کرده مقصد و انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان به خصوص قشر تحصیلکرده میباشد.

دانشگاههای با رتبه باال، موقعیتهای شغلی، امکان تجارت و بسیاری موارد دیگر از انگیزههای اصلی این مهاجران میباشد. ارسال بار به آلمان که در اصطلاح فریت بار به آلمان نامید میشود از رایجترین اقدامات مسافرین برای ارسال محموله های خود به آلمان میباشد.

ازآنجا که عموما وزن بار ارسالی به آلمان از وزن بار مجاز مسافری بیشتر می باشد مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل ازپرواز به صورت فریت بارهوایی می کنند. از جمله موارد رایجی که فریت بار به آلمان صورت میپذیرد می توان به لیست زیر اشاره نمود. فریت بار وسایل منزل به آلمان ، ارسال و صادرات بار به آلمان ، ارسال و صادرات تابلو فرش به آلمان ، ارسال و صادرات فرش به آلمان ، ارسال و صادرات صنایع دستی به آلمان ، ارسال و صادرات میوه به آلمان ، ارسال و صادرات سبزیجات به آلمان ، ارسال و صادرات قارچ به آلمان ، فریت بار و صادرات خشکبار به آلمان ، ارسال و صادرات زعفران به آلمان ، ارسال و صادرات بار تجاری به آلمان ، ارسال و صادرات وسائل رستوران به آلمان ، حمل بار به آلمان ، ارسال و صادرات تنور به آلمان ، ارسال و صادرات چینی آالت به آلمان.

دانشگاههای با رتبه باال، موقعیتهای شغلی، امکان تجارت و بسیاری موارد دیگر از انگیزههای اصلی مهاجرت به آلمان میباشد.

کی از مراحل مهم برای حمل و جابجایی هر نوع باری بسته بندی مناسب طبق نیازها و استانداردهای حملو نقل میباشد. بسته بندی استاندارد مانع از آسیب دیدگی هر نوع باری هنگام حمل و نقل به آلمان می شود. جدای از آسیب دیدگی، بستهبندی غیر استاندارد امکان پذیرش در گمرک و بنادر کشور را پیدا نخواهد کرد و توسط کارکنان گمرک مرجوع می شود. سی تی ام توانایی فراهم کردن هر نوع بسته بندی استاندارد و مناسب را برای مراجعه کنندگان فراهم می آورد. ما امکان فراهم کردن هر نوع کارتون با ابعاد و ضخامت مناسب که اصطالحا کارتون فریت نامیده می شود را برای مسافران مقدور می سازیم. همچنین ما می توانیم برای مسافرانی که می خواهند اقداماتی همچون فریت مبلمان، فریت تابلو نقاشی، فریت تابلو فرش و یا فریت وسایلی که بیشتر در معرض آسیب دیدهگی میباشد انجام دهند جعبه چوبی فریت متناسب با لوازم متقاضیان تهیه نمائیم.

نکات مهم در فریت بار به آلمان

در فریت بار به آلمان سعی کنید از کارتن های ابعاد متوسط برای بسته بندی استفاده کنید چون کارتن های سنگین و بزرگ جابه جایی اونها خیلی مشکل تر هستند و امکان آسیب دیدن اونها بیشتر هستند

در فریت بار به آلمان باید توجه داشته باشید که اندازه کارتن ها خیلی با هم تفاوت نداشته باشند تا اگر بعدا تصمیم به پالت بندی گرفتید به مشکل برنخورید .

برای فریت بار به آلمان این نکته را مد نظر داشته باشید برای بدست آوردن وزن مناسب برای یک کارتن از روش که بیان می کنم استفاده کنید تا به بتونید وزن مناسب کارتن جهت فریت بار به آلمان را بدست آورید. برای فریت بار به آلمان طول ،عرض و ارتفاع کارتن را در هم ضرب کنید و مقداری که بدست می آید بر عدد 1111 تقسیم کنید تا وزن مناسب برای هر کارتن بدست آورید. چون اگه وزن بار شما از این مقدار کمتر بشه بار شما را حجمی حساب می کنند که هزینه فریت بار به آلمان اون به مراتب بیشتر می شود